Apartament de vânzare cu 3 camere, Alexandru Cel Bun

Cod ofertă : VOA12301
€ 119 000

Prezentare

Amplasare deosebita – zona Alexandru Familial, langa cea mai buna piata agroalimentara din oras, la 2 minute de Gara Mare si la 10 minute de Piata Unirii sau Bdul Stefan cel Mare Mitropolie, imobil amplasat la bulevard, langa multiple statii ale mijloacelor de transport, cu acces facil catre orice zona din oras.
119000Euro negociabil, apartament LIBER, compus din 3 camere, model decomandat cu orientare dubla, bucatarie separata, baie, balcon inchis, hol mare la intrare cu 2 debarale, este situat la etajul 7, intr-un bloc turn cu lift, avand o suprafata totala de 72mp.
Interiorul este curat, bine intretinut. Detine centrala temica proprie, blocul este izolat pe exterior si se incadreaza in clasa energetica B.

Pentru vizionari sau informatii complete, sunati la telefon 0724033538 Laura Dumitru

Detalii

Număr camere 3   Construit 1976
Etaj 7   Băi 1
Etaje clădire 7   Balcoane 1
Suprafaţa (mp) 72   Acoperiş
Confort decomandat   Tip imobil Bloc
Alte detalii apa, parchet, gresie, gaz, faianţă, curent, centrală, canalizare, apometre      

Oferte similare

Contactează agentul: Laura DUMITRU

Cere detalii suplimentare prin email

 
Nume* Email
Telefon* Cod ofertă
Mesaj